Możemy z dumą poinformować, że CebITgroup otrzymał certyfikat międzynarodowy normy EN-PL ISO 9001:2001. To dla nas spore wyróżnienie, ponieważ na polskim rynku działa zaledwie kilka firm zajmujących się recyklingiem poleasingowego sprzętu komputerowego, które mogą przedstawić taki dokument poświadczający jakość usług. Dla naszych Klientów jest to najlepsze świadectwo, że CebITgroup odpowiada wysokim standardom stawianym przez Międzynarodową Organizację Normalizacyjną.

Certyfikat jakości – z myślą o klientach CebITgroup

ISO kojarzy się głównie z zarządzaniem jakością – i słusznie. W praktyce oznacza bowiem, że certyfikowana firma spełnia wszystkie wymogi, dzięki którym może dostarczać usługi i produkty na stałym, wysokim poziomie. Dzięki temu jako nasi Klienci zyskujecie pewność, że czy zdecydujecie się na kupno poleasingowego komputera regenerowanego przez CebITgroup, czy zechcecie skorzystać z serwisu technicznego, zawsze otrzymacie jednakowo starannie przygotowany sprzęt i spotkacie się z jednakowo kompetentną obsługą – nie tylko przy pierwszych zakupach, ale za każdym razem, gdy do nas wrócicie.

Co jeszcze daje certyfikat ISO?

Certyfikat ISO to nie tylko zadowolenie klienta i gwarancja niezmiennej jakości. Aby firma mogła ubiegać się o przyznanie certyfikatu, musi spełniać także szereg norm dotyczących organizacji wewnętrznej i samego sposobu prowadzenia działalności. Wraz z wprowadzeniem systemu zarządzania jakością ISO 9001:201 rzetelność CebITgroup i wiarygodność zostały dodatkowo potwierdzone przez niezależne źródła.

CebITgroup z normą ISO 9001:2001: możecie nam zaufać!

Certyfiakty udzielone są w zakresie :

– sprzedaż bezpośrednia i internetowa komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania

– naprawa i konserwacja komputerów i urządzeń peryferyjnych

– wytwarzanie, zbieranie i przetwarzanie odpadów,

– bezpieczne kasowanie danych z dysków twardych.

 

 

11707505_943845619014823_224883957122427628_n (1)

Cebit-Cert-EMS