Mobilne płatności blik dostępne w fajnykomputer.pl

Być może spotkaliście się już z BLIK, nową usługą, która pozwala na dokonywanie mobilnych płatności za pomocą telefonu. Możemy z przyjemnością poinformować, że w sklepie CebITGroup jest już możliwe korzystanie z BLIK!

 

BLIK powiązany jest z platformą przelewy24.pl, która obsługuje i zabezpiecza transakcje. Dokonanie płatności jest bardzo proste: po wybraniu produktów i przekierowaniu na stronę płatności wystarczy jako metodę płatności wybrać BLIK.

Następny krok to uruchomienie w telefonie aplikacji BLIK i odczytanie sześciocyfrowego kodu transakcji, który należy przepisać na stronę www. Aby podnieść bezpieczeństwo transakcji, kod zachowuje ważność tylko przez dwie minuty od wygenerowania.

Po potwierdzeniu dokonania płatności na telefonie, transakcja zostanie zaakceptowana, a zamówienie przejdzie do realizacji.

Dzięki BLIK Klient nie musi posiadać karty kredytowej ani bezpośredniego dostępu do konta internetowego – wystarczy tylko telefon.

 

Usługa BLIK dostępna jest dla Klientów najpopularniejszych polskich banków: Alior Banku, Banku Millennium, Banku Zachodniego WBK, ING Banku Śląskiego, mBanku oraz PKO Banku Polskiego i Inteligo.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.polskistandardplatnosci.pl