O sukcesie firmy decydują narzędzia z jakich korzysta.

Oferujemy kompleksowe usługi IT, zapewniając gotowy, do natychmiastowego użytku sprzęt komputerowy wprost na biurko klienta. Bezpowrotnie usuwamy wrażliwe informacje z dysków twardych oraz rozwiązujemy problem elektrośmieci.

Naszym celem jest sprawna obsługa i zadowolenie naszych Klientów, oferując więcej niż sprzęt komputerowy w przystępnych cenach. W naszej ofercie klienci mogą znaleźć również usługi serwisowe, w tym odzyskiwanie danych. Posiadacze starszego sprzętu komputerowego mogą przekazać go nam do recyklingu oraz, w wielu przypadkach, zyskać na późniejszej odsprzedaży takiego komputera. Firmy, których dane są szczególnie ważne mogą kupić nasze autorskie oprogramowanie do masowego oraz nieodwracalnego kasowania danych – Wiperapp.

Dbamy także, aby w naszych magazynach panowały optymalne warunki do przechowywania sprzętu elektronicznego, ze stałą temperaturą i wilgotnością, która nie przekracza 40%.

Sprzęt, który oferujemy, pochodzi z leasingu znanych europejskich korporacji. Są to wyłącznie urządzenia wiodących marek, takich jak DELL, Hewlett Packard, IBM/Lenovo, które uważnie sortujemy, kontrolujemy, oczyszczamy ze starych danych i testujemy tak, aby nasi Klienci otrzymali niezawodny produkt. Każdemu komputerowi nadajemy także indywidualny kod kreskowy.

Wszystkie komputery posiadają legalne oprogramowanie Microsoft (System Windows), instalujemy także wszystkie niezbędne sterowniki: komputer po zakupie jest natychmiast gotowy do pracy.

Jesteśmy pewni jakości naszych usług, dlatego zakupiony u nas sprzęt jest objęty gwarancją nawet na okres pięciu lat. Istnieje także możliwość skorzystania z usług pogwarancyjnych, świadczonych przez nasze specjalistyczne laboratorium serwisowe.

Aby maksymalnie ułatwić wymiany i ewentualne reklamacje sprzętu dla wygody naszych Klientów używamy profesjonalnego, autorskiego systemu zgłoszeń reklamacji i napraw RMA.

Od 1997r. istnienia na rynku dzięki solidności, rzetelności i najwyższej jakości usług udało nam się zyskać wielu zadowolonych Klientów, którzy z powodzeniem używają naszego sprzętu w biurach, w domach, w szkołach i na uczelniach.

CebITgroup EP sp. z o.o. sp.j. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Kominiarska 42B, 51-180 Wrocław, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Krajowego Rejestru Sądowego, nr KRS: 0000476246, NIP: 8943042312, REGON: 021995311, adres poczty elektronicznej sklepu: sklep@cebitgroup.pl, telefon (071) 308 98 97